O Firmie : - plastic poland plastics processing

Logo
MENU
Przejdź do treści

O Firmie :

         Firma Plastic Poland została utworzona w 1990 roku w Świdnicy, na Dolnym Śląsku.W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę uzyskaną przez ponad trzydziestu lat istnienia przedsiębiorstwa.
        Tworzywa to nasza wielka pasja. Mimo, iż dziedzina ta nie jest łatwa, udało nam się zgłębić jej tajniki, technologie,  zajwiska oraz procesy z nią związane, jak  reologia czy chemia tworzyw sztucznych na poziomie inżynierskim.
        W biznesie charakteryzuje nas przede wszystkim wytrwałość , kreatywność, otwartość na klienta oraz ciągłe poszukiwanie nowych kiruknków rozwoju.
        Specjalistyczny, zróżnicowany park maszynowy, pozwala nam wykonywać wielkonakładową produkcję wysokiej jakości. Zaopatrujemy się w materiały u najlepszych producentów surowców w Polsce i Europie, co pozwala  na tworzenie produktów najwyższej jakości, nawet tych najbardziej złożonych .
        Oferowane przez nas ceny wyrobów i oprzyrządowań są naprawdę korzystne. Staramy się skracać czas oczekiwania kontrahenta do minimum. Jako firma niezwykle nowoczesna, dbamy  ochronę środowiska, dlatego też nasze produkty poddają się w całości recyklingowi.  Biegle komunikujemy się w języku niemieckim(słownictwo techniczne, handlowe, biznesowe) oraz w  języku angielskim.
LOGO  Plastic Poland
Firma:   PPHU ,, Plastic"
Wojciech Trzęsowski
ul.Esperantystów 10E
 PL  58-100 Świdnica
         P O L  A  N D
NIP :  PL 884 002 06 64
tel :   +48/  603 520 736


Wróć do spisu treści